Õpilase toidupäev kallineb alates 5. novembrist

Sel õppeaastal on  õpilaste toitlustamise osas toimunud tuntav kvaliteedi langus ning koolilõuna menüüga ei ole rahul ei õpilased, lapsevanemad ega õpetajad.
2. oktoobril toimunud lapsevanemate üldkoosolekul selgitas AS Eesti Eine esindaja Merike Tootsi, et kujunenud olukorra on põhjustanud toiduainete hindade kiire kallinemine viimase paari kuu jooksul.
Kohalviibinud lapsevanemad leidsid, et olukorra kiireks lahendamiseks võib kõne alla tulla koolilõuna hinna tõstmine. Tulenevalt üldkoosolekul saadud tagasisidest algatasid AS Eesti Eine ja Viimsi Vallavalitsus lepingu muutmise protsessi ja alates 5. novembrist on kehtestatud uued koolilõuna hinnad.

UUED HINNAD
5.11 - 31.12.2007 maksab toidupäev 18 krooni . Põhikooli õpilase eest maksab riik 10 krooni ning lapsevanem 8 krooni, gümnaasiumiõpilase eest maksab lapsevanem 18 krooni.
Pikapäevarühma oote uus hind on 8.80 krooni ühe toidupäeva kohta.

NB! Täiendav summa 80 krooni koolilõuna eest novembris on võimalik maksta Eesti Eine arveldusarvele hiljemalt 12. novembriks. Lõunaoote eest pikapäevarühma lastele tuleb täiendavalt maksta 1.80 krooni iga päeva eest.
Koolilõuna hindade muudatus tagab kooliõpilastele mitmekesise ning maitsva menüü.

Täiendav informatsioon:
Eesti Eine esindaja koolis Kätlin Konts  tel. 623 5121 (tööpäeviti 9.00 - 15.00).
Viimsi Vallavalitsuse noorsoo- ja haridustöö koordinaator Katrin Markii  tel. 606 6868

01.01.-01.06.2008 maksab toidupäev 20 krooni. Põhikooli õpilase eest maksab Viimsi Vallavalitsus 12 krooni ning lapsevanem 8 krooni, gümnaasiumiõpilase eest maksab lapsevanem 20 krooni.