Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

6A klassi õpilased said joonistusvõistlusel eripreemia!

Viimsi Kooli 6A klassi õpilased osalesid  GIS- ja geograafiapäeva joonistusvõistlusel ning žürii hindas eriauhinnaga kõikide noorte kunstnike arvutijoonistusi oma särava mõtte ja tänapäevaste joonistusvõimaluste kasutamise pärast. Võitjaid autasustatakse 14. novembril kell 15.00 GIS- ja geograafia teabepäeval Eesti Rahvusraamatukogu suures konverentsisaalis. Kõiki töid eksponeeritakse 14. novembril kella 10-17 toimuva teabepäeva ajal suures konverentsisaalis näitusel. Valides ülevalt menüüribalt: Õppetoolid-oskusained on võimalik õpilaste võidutöid ka näha, kui klõpsate õpilase nime peal. Palju õnne võitjatele ning juhendajale!

Eriauhinnaga pärjati:

1. Haud Georg
2. Ivantšikova Elle-Elisa
3. Kams Liisa
4. Kurmiste Karl
5. Laine Andri
6. Mäerand Anett
7. Pappel Marie
8. Teeäär Hanna-Maria
9. Tohvelmann Mari-Liis
10. Vihmaru Merilin
11. Aasna Aliis
12. Mugra Mariann

Juhendaja õpetaja Rines Takel.