Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Isadepäeva korvpalliturniir küttis kirgi

9. novembril toimus 6.-7. klasside isade korvpalliturniir, mille eesmärgiks oli tuua isad reede õhtul kodust välja ja pakkuda neile sportlikku meelelahutust. Parimaks osutus 7A klassi isade võistkond, kes  said enda valdusse turniiri rändkarika.

Võistlusel osalesid:

6A klassi võistkond koosseisus Tiit Kams, Janek Kupper, Andre Laine, Priit Pappel, Teet Kurmiste, Vladimir Rand, Margus Kõiva, 6C klassi meeskonda kuulusid Sander Kalm, Vallo Valtsov, Toomas Hüüdma, Argo Kivi, Jaak Laanemets, Jaak Koidu, Hannes Arro, Kaupo Tenskov, Bruno Engel, Mikko Nõukas, 7A klassi meeskonnas mängisid Andrus Narusk, Andrus Parts, Allan Pärn, Richard Jürgenson, Marko Kantaneva, 7B meeskonnas Veiko Mataloja, Tiit Kübarsepp, Leon Meier, Andres Metus, Peeter Lillestik ja 7C võistkonnas Andrus Villa, Alar Kikas, Janek Lõokene, Arbo Maisa, Artur Praun, Toomas Rehepapp, Peep Klemmer, Kaido Lembinen.

Alates avavilest algas kompromissitu võitlus iga palli ja vaba ruutmeetri eest väljakul. Ei olnud harvad juhud, kui isad leidsid ennast kõhuli põrandalt palli taga ajamas. Isade silmist paistis tõelist entusiasmi esindamaks oma klassi au. Tribüünil elasid mängudele häälekalt kaasa nii lapsed kui võistlust vaatama tulnud emad, kes ei pidanud oma meeste oskustes ja tahtes mitte mingil juhul pettuma. Kõikide klasside isade võistkonnad mängisid omavahel läbi ja selgitati välja turniiri parim. Mängudes oli tõelist dramaatikat, kus mängu tulemus otsustati alles viimase sekundi viskega. Sellel aastal osutus turniiri parimaks 7A klassi isade võistkond, kes said enda valdusse turniiri rändkarika. Isade rahulolu näitas, et järgmisel aastal kohtume taas!