Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Viimsi Kool osaleb rahvusvahelises Comeniuse kooliarendusprojektis

Viimsi Kool osaleb rahvusvahelises kooliarendusprojektis, mille eesmärgiks on gümnaasiumiõpilaste toetamine ja motiveerimine. Töögruppi kuuluvad lisaks Viimsi Kooli õpetajatele ka õpetajad Türgi ning Soome koolist. Töörühma esimene rahvusvaheline kokkusaamine toimub 26. - 30. novembril Viimsi Koolis.

Rahvusvahelise projekti partneriteks Viimsi Koolile on Anadolu Lisesi kool Türgist ning Ylivieska Lukio Soomest. Eestis saab töörühm kokku esimest korda, tutvutakse töögrupi liikmetega, räägitakse haridussüsteemist ning selle hetkeolukorrast ja  pannakse paika eesmägid, mida soovitakse projekti jooksul saavutada. Projekt kestab 2009. aasta juulikuuni.