Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Viimsi Kooli e-Twinningu projekt võistleb The Edublog Awards 2007 auhinnale - anna ka sina oma hääl!

Sel suvel osales Viimsi Kool  eTwinningu koolitusel ning 3D koos klassijuhataja Kairi Laane ning 5B klassiga osalesid kolmes rahvusvahelises projektis.  Üks neist projektidest, "Voices of the World" on esitatud nüüd The Edublog Awards 2007 auhinnale. Tutvu selle vahva projektiga ja anna oma hääl!

Lisainfo:

Auhinnale esitatud projektiga saab tutvuda:

http://votw.wikispaces.com/

Projekti poolt saad anda oma hääle järgmisele lingile klõpsates:

http://edublogawards.com/2007/best-educational-use-of-a-social-networking-service-2007/

Tee tutvust ka projektis osalejate eelmiste kuude ülesannetega, novembrikuu ülesanne peaks kohe ülesse pandama, seega kui huvi on - hoia end projekti tegemistega kursis!

Sõpruskoolid Euroopas/eTwinning on programm, mis pakub õpilastele, õpetajatele, koolijuhtidele ja teistele koolitöötajatele võimaluse osaleda koolidevahelises koostöös info-ja kommunikatsioonitehnoloogia kaasabil. Selliseks koostööks on loodud portaal 21 keeles, mis sisaldab endas väga palju töövahendeid - partnerotsinguks, vestluseks ja e-kirjavahetuseks, õppematerjalide loomiseks ja leidmiseks, veebiajakirja väljaandmiseks ja paljuks muuks. Enamiku koostööprojektide oluline osa ongi arvutiõpetuse integreerimine ainetundi, teiste Euroopa riikide kultuuri ja ajaloo tundmaõppimine ja keeleõpe.

Kui eTwinnimise osas tekkis suurem huvi võta ühendust järgmiste õpetajatega:

Kairi Laane,kairi dot laane at viimsi dot edu dot ee

Merike Sepp,merike dot sepp at viimsi dot edu dot ee