Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Esietendub põhikooli näiteringi etendus "Imeline tee"

Esmaspäeval, 3. detsembril esietendub Viimsi Kooli põhikooli näiteringi K.O.K.K etendus "Imeline tee". Jõuluetendus valmis grupitööna õpilaste ideedest, millele järgnesid etüüdid ja nendest kujunes jõulunäidend.

„Imeline tee” jutustab teismelisest tüdrukust, kelle nimi on Liina. Vahetult enne jõule saab ta teada väga halva uudise, mis tüdruku mõtted segamini lööb. Esimeses hoos tormab Liina vanaisa juurde, kes on soe ja arusaaja inimene. Vanaisa pakub Liinale teed ning jutustab talle põnevaid lugusid, püüdes nii tüdrukule lootust süstida. Oma mõtterännakutega jõuavad nad teha tiiru peale kogu maailmale. Et teada saada, kas Liinal kõigest sellest ka abi on, tuleb tulla vaatama meie etendusi!

Näitlejad:  Grete Jürgenson, Triinu Liis Raudmägi, Kristiin Räägel, Kristi Kallas, Caroliina Neerot, Kelly Toode, Katariina Lillestik, Monika Himma, Carol Tõniste, Kaspar Rõõmus, Ralf Oja, Martin Siimann, Roland Himma, Madis Erm.

Lavastajad: Eva Kalbus ja Merit Eskel
Muusikaline kujundaja: Eva Kalbus
Heli- ja valguspuldis: Rasmus Reindoff

Etendused toimuvad:

Esmaspäev, 3. detsember kell 14.15 - 7.-9. klassid

Teisipäev, 4. detsember kell 14.15 - 5.-6. klassid

Teisipäev, 4. detsember kell 15.10 - 10.-12. klassid

Kolmapäev, 5. detsember kell 12.25 - 2. klassid

Kolmapäev, 5. detsember kell 13.20 - 3.-4. klassid

Täname kõiki abilisi!