Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Esietendub põhikooli näiteringi etendus "Imeline tee"

Esmaspäeval, 3. detsembril esietendub Viimsi Kooli põhikooli näiteringi K.O.K.K etendus "Imeline tee". Jõuluetendus valmis grupitööna õpilaste ideedest, millele järgnesid etüüdid ja nendest kujunes jõulunäidend.

„Imeline tee” jutustab teismelisest tüdrukust, kelle nimi on Liina. Vahetult enne jõule saab ta teada väga halva uudise, mis tüdruku mõtted segamini lööb. Esimeses hoos tormab Liina vanaisa juurde, kes on soe ja arusaaja inimene. Vanaisa pakub Liinale teed ning jutustab talle põnevaid lugusid, püüdes nii tüdrukule lootust süstida. Oma mõtterännakutega jõuavad nad teha tiiru peale kogu maailmale. Et teada saada, kas Liinal kõigest sellest ka abi on, tuleb tulla vaatama meie etendusi!

Näitlejad:  Grete Jürgenson, Triinu Liis Raudmägi, Kristiin Räägel, Kristi Kallas, Caroliina Neerot, Kelly Toode, Katariina Lillestik, Monika Himma, Carol Tõniste, Kaspar Rõõmus, Ralf Oja, Martin Siimann, Roland Himma, Madis Erm.

Lavastajad: Eva Kalbus ja Merit Eskel
Muusikaline kujundaja: Eva Kalbus