Taavi Kõiv võitis Harjumaa 8. klasside inglise keele olümpiaadi!

30. novembril toimus Harjumaa inglise keele olümpiaad 8. ja 11. klasside õpilastele. 8. klasside olümpiaadist võttis osa 47 õpilast ning võitjaks tuli Viimsi Kooli õpilane Taavi Kõiv. Ka teised Viimsi Kooli õpilased, kes olümpiaadist osa võtsid, näitasid silmapaistvalt häid tulemusi. Palju õnne olümpiaadil hästi osalenutele ning nende juhendajatele!

8.klass (kokku 47 osavõtjat):
Taavi Kõiv (õpetaja Liis Prikk) - 1.koht

Piia Masing (õpetaja Heily Haasma) - 5.koht

Marlene Timmi (õpetaja Merike Kaus) - 6.koht

Ekke Sakkov (õpetaja Tatjana Bersenjova) - 7.koht

Võitja Taavi sai 56,5 punkti ja teiste Viimsi Kooli õpilaste punktid jäid vahemikku 47-43,5.

11.klass (kokku 34 osavõtjat):
Sandra Kaabel (õpetaja Laura Kaare) - 6.koht

Elisabeth Põldma (õpetaja Jolanthe Kudeviita) - 7.- 9.koht

Sigrid Papagoi (õpetaja Liis Prikk) - 15.koht

11. klasside üldine tase oli ühtlasem ja kuigi kohanumbrid on erinevad, oli Sandra ja Sigridi tulemuse vahe kõigest 3,5 punkti.

Suur tänu kõikidele praegustele juhendajatele ja suur aitäh ka nende õpilaste kõikidele varasematele õpetajatele - algklassidest alates! Järgmise aasta Harjumaa olümpiaad toimub tõenäoliselt taas meie koolis.