Kutsume lapsevanemaid koolitusele "Elu uimastitega ja uimastiteta"

Teisipäeval, 11. detsembril  kell 19.00 toimub Viimsi Koolis narkomaaniateemaline infoseminar "Elu uimastitega ja uimastiteta". Seminaril osaleb ja küsimustele vastab tegev kiirabimeedik Mare Liiger. Huvilistel palume eelnevalt registreeruda: merle&viimsi.edu.ee või tel. 6 235 113. Ootame rohket osavõttu!

Suitsetamine, alkoholism ja narkomaania on saanud meie argielu lahutamatuks osaks. Iga päev võib uudistest kuulda teateid alkoholijoobes tehtud autoavariidest, suitsetamisest tekkinud tuleõnnetustest, narkouimas toimepandud kuritegudest – inimesed, kes neid tegusid teevad, elavad meie kõrval. Selleks, et osata hoida lapsi selliste inimeste  ja avalikust inforuumist tulevate negatiivsete mõjutuste eest, on vaja enesele asjad selgeks teha. Vaenlasega võitlemiseks on vaja teda hästi tunda.

Mare Liiger on tegev kiirabimeedik rahvakoolituskeskusest "Elu".