Põnevusjuttude võistlusel leidis äramärkimist Laura Pirso võistlustöö

Krimi- ja põnevusjuttude kirjutamise võistlusel "Musta mantliga mees" leidis zhürii poolt äramärkimist noorimate kirjutajate vanuseklassis Viimsi kooli õpilane Laura Pirso. Jutuvõistlusel osales kokku 44 tööd ning töid hindas zhürii koosseisus Karl Martin Sinijärv, Juhan Habicht, Paul Pajos, Rebekka Lotman, Kristin Rammus ja Piret Meos. Palju õnne Laurale ja tema juhendaja Riita Järvele!

Teisipäeval, 18. detsembril kutsuti kõik võistlusel osalenud kirjutajad E.Vilde Muuseumisse, kus toimus autasustamine. Kõikidel võistlusest osa võtnud noortel kirjanikel on võimalus tasuta osa võtta kultuurireisist “Saladuslikud Virumaa mõisad.”  Võistlus toimus koostöös E.Vilde Muuseumi, Tallinna noorte infokeskuse ning ajalehega Postimees.