1. septembril 2009 avatakse Viimsi Kooli uus õppehoone

1. septembril 2009. aastal avatakse Haabneeme alevikus, Karulaugu tee 5 uus koolihoone, lasteaed ning spordisaal. Uus koolihoone on mõeldud kuni 350 lapsele ning saab Viimsi Kooli teiseks koolihooneks. Uues hoones alustavad õppimist 2. ja 3. klassid. 16. aprillil toimus Viimsi Kooli aulas lapsevanemate koosolek, kus küsimustele vastas Viimsi valla abivallavanem Jan Trei. Koosolekul küsiti mitmeid küsimusi ka liikluskorralduse ja teede kohta, mis jäävad uue koolihoone vahetusse lähedusse. Täpsema informatsiooni saamiseks palume ühendust võtta Viimsi vallavalitsusega info@viimsivv.ee.