15. jaanuaril valitakse Viimsi Kooli õpilasesinduse president

Teisipäeval, 15. jaanuaril valitakse õpilaskogu hulgast õpilasesinduse president. 8. tunni ajal toimuva valimise eel saab iga 8.-12. klassi õpilane oma klassijuhataja juures allkirja vastu valimissedeli. Valimised viiakse läbi aulas. Iga kandidaat esineb aulas lühikese kõnega. Pärast  kandidaatide ülesastumist märgib iga valmissedeli saanud õpilane oma valiku sedelile ja paneb valimiskasti.

Valimiste korrast:

President valitakse kaheks aastaks.
Presidendi kandidaat saab olla 10. klassi õpilane.
Kandidaadi õppeedukus peab olema hea ning käitumine eeskujulik.

Pärast presidendi valimisi toimuvad õpilasesinduse liikmete valimised. Õpilased, kes soovivad õpilasesindusse astuda peavad registreeruma Viimsi Kooli noortejuhi Merit Eskeli juures.