Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Viimsi Kooli õpilasesinduse presidendiks sai Henri Normak!

15. jaanuaril valisid 8.-12. klasside õpilased õpilasesinduse presidendi. Valituks osutus 10 A klassi õpilane Henri Normak. Palju õnne ja teguderohket aega presidendina!

Õpilasesinduse presidendi kandidaatidele algas valimiseelne võistlus juba eelmise nädala alguses, kui neile tehti ettepanek valimistest osa võtta. Kandidaadid pidid esitama motivatsioonikirja ning osalema eelvalimiste ümarlaual õpetajate, õpilasesinduse liikmete ja tugikeskuse töötajatega. Kokku oli neli kandidaati: Kätlin Teesalu, Paula Talijärv, Tõnis Pool ja Henri Normak.

Kandidaadid osutusid väga tugevateks. Kõik neli olid motiveeritud, täis teotahet ja optimismi. Samuti tõid ümarlaual esinedes kõik välja presidendi esimeseks ja kõige olulisemaks ülesandeks õpilasesinduse ja õpilaskogu vahelise suhtlemise operatiivsemaks ja efektiivsemaks muutmise ning õpilasesinduse töö nähtavamaks tegemise. Valitud presidendi  üheks olulisemaks eesmärgiks on luua õpilasesinduse oma bränd.

Uus õpilasesindus asub tööle kohe, kui kogu meeskond on koos. Õpilasesindusse kuuluda soovijatel tuleb oma soovist teada anda noortejuht Merit Eskelile järgneva nädala jooksul (kuni 27. jaanuarini). Meeskonna valib välja president, kes lähtub printsiibist, et iga 8.-11. klass peab olema esindatud.

Kõik presidendi kandidaadid on andnud oma nõusoleku kuuluda õpilasesinduse koosseisus vastvalitud presidendi meeskonda.