Viimsi Kooli 5. klasside võistkonnad said SOS võistluselt kolm alavõitu!

Neljapäeval, 14. mail toimus Sisekaitseakadeemias SOS võistlus, kus võisteldi pääste, liiklus ja esmaabi puudutavatel teemadel. Kokku oli võistlemas üle 40 võistkonna Harjumaa ja Tallinna koolidest. Viimsi koolist võistles kaks võistkonda, kes saavutasid kolme tegevuspunkti alavõidud. Palju õnne võistkonna liikmetele ning juhendajatele Reet Rannule ja Mart Feldingule! Võistkonda kuulusid:

Lilith Napp (5A), Doris Remmet (5B), Emma Izabel Aoomi Kuningas (5C), Liisbet Pakosta (5C), Eliise Kohv (5C) ja Martin Lauri (5C), saavutasid esimese koha aja peale päästjaks riietumises ja liiklusmärkide tundmises ning võistkond koosseisus: Meeri Triin Tomson (5D), Sandra Ruul (5D), Kaisa Lepik (5D), Karmen Pumalainen (5D), Birgit Võsujalg (5D) ja Harold Oja (5B) saavutasid esikoha esmaabi andmises (kolme esmaabi tegevuspunkti kokkuvõttes).

Võistkondi valmistasid võistluseks ette kooliõde Reet Rannu ja inimeseõpetuse õpetaja Mart Felding.