Too heategevuslikule taaskasutuslaadale müügiks asju!

Laupäeval, 30. mail kell 12.00 toimub Viimsi Koolis heategevuslik taaskasutuslaat, mille motoks on "Mis sinule vana, see minule uus!".  Kõik saavad laadale oma panuse anda, annetades müügiks kasutatud koolivorme, raamatuid, koolitarbeid, riideid ja jalanõusid, spordivahendeid, mänguasju, ehteid jne. Annetusi võetakse Viimsi Koolis vastu juba sel nädalal: 20.–21. mail ja  25.–28. mail kell 7.30– 9.30 ja 17.00–19.00.
Heategevusliku taaskasutuslaada tulu läheb Viimsi Koolile (reguleeritavate) käimiskeppide soetamiseks ja koridoridesse istumiskohtade loomiseks.

Kõik laadale annetatud asjad peavad olema puhtad ja terved.

Soovitav on tuua müügile minevad asjad kastides (mitte kilekottides).

Väga oodatakse annetustena riidepuusid.

Kes soovib ennast laada toimkonda registreerida, võtke ühendust laada peakorraldaja Kätlin Puhmastega: katlin at viimsi dot edu dot ee

Lisainformatsiooni  kaupade kohta, mida laadale annetada tahetakse, saab Viimsi Kooli administraatorilt Sirje Sakkovilt: sirje dot sakkov at viimsi dot edu dot ee (tema kabinet asub 1. korruse aatriumis, kohe garderoobide taga).

Tulge ise ja kutsuge sõbrad ka kaasa - korraldame üheskoos ühe mõnusa laadapäeva!