Koolivormi tellimuste vastuvõtt lõpeb esmaspäeval, 8. juunil!

Koolivormi tellimuste vastuvõtmine 2009/2010 õppeaastaks toimub 8. juunini, seega - esmaspäev on viimane päev! Koolivormi saab tellida läbi Viimsi Kooli kodulehe või kohapeal ruumis C-207. Tellimistuba on avatud 01.- 08. juunil kell 9.00-15.00.

Kohapeal on võimalik proovida erinevates suurustes koolivormiesemeid. Ettemaksmine koolivormi eest toimub kinnitatud tellimuse põhjal koostatud arve alusel pangaülekandega. Kõik toodete hinnad sisaldavad käibemaksu. Pärast tellimistähtaja lõppu üksikuid tellimusi eraldi juurde ei võeta, kuna toormaterjal tellitakse ühekorraga väljaspool Eestit. Vabrikutepoolne tellimuste täitmise tähtaeg on augustikuu lõpp. Saabunud kaubast teavitame koheselt kooli kodulehe kaudu. Lisatellimust on võimalik esitada 02.- 08.09.2009.