Viimsi Kooli tublimad sportlased käisid Jõelähtme golfiklubis

Teisipäeval, 19. mail toimus Jõelähtme golfiklubis koolituspäev Viimsi Kooli tublimatele sportlastele. Golfiklubis tutvustati golfimängu olemust ja reegleid, näidati golfiväljakuid ning kõik õpilased said harjutada golfilööke. Üheskoos peeti maha ka väike võistlus, kus tuli harjutusväljaku golfirada läbida vähimate löökidega. Võistluse võitis ujumisõpetaja Bruno Nopponen, õpilaste hulgast olid parimatest parimad Indrek Jaaksoo, Kaja Masing ning Aleks Aasma . Golfikoolitusele kutsuti Viimsi Kooli parimad sportlased, kes on selle õppeaasta jooksul saavutanud erinevatel spordialadel arvestatavaid tulemusi.

Pildid koolituselt .