22. mail toimub algklasside keelte kevadkontsert

Reedel, 22. mail kell 11.30 toimub Viimsi Kooli aulas 2.-4. klasside inglise keele kevadkontsert, kus esineb kokku ligi 300 õpilast. Laulud lauldakse kõik inglise keeles. Võõrkeelse kontserdi korraldamine on koolis juba traditsiooniliseks ürituseks saanud ning õpilaste ja õpetajate hulgas väga populaarne. See on üks vähestest üritusetest, kus laval esinevad tõepoolest kõik klassid kogu koosseisus. Laulud ja esinemiskavad on alati väga meeleolukad ning kontserdilt on igal aastal leitud palju talente, kes esinevad hiljem kooli aktustel, kontsertidel ning kooliteatri projektides. Olete oodatud kuulama ja kaasa elama!