Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Liisa Kamsi töö valiti Eestit esindama!

18. novembril 2009 toimub Eesti Rahvusraamatukogus geograafia ja geoinfosüsteemid (GIS) teabepäev. Kuus võidutööd esindavad Eestit Rahvusvahelise Kartograafia Assotsiatsiooni (ICA) korraldataval Barbara Petcheniku auhinnavõistlusel. Joonistusvõistluse teemaks oli "Elu globaliseeruvas maailmas". GIS joonistusvõistluse žürii valis rahvusvahelisele kartograafia joonistusvõistlusele Eestit esindama Liisa Kamsi joonistuse "Me ehitame kõik koos globaliseeritud maailma". Vanema rühma eriauhinna arvutijoonistuse eest pälvis Seidi Preitof ja arenguauhinna hea idee eest sai Sander Nõmmann. Palju õnne!

Tööde näitus ja preemiate üleandmine toimub rahvusvahelisel kartograafiakonverentsil, mis leiab aset 15.-21. novembril 2009 Tšiili pealinnas Santiagos. Kõik laekunud tööd on näitusel 18. novembril GIS- ja geograafia teabepäeval Eesti Rahvusraamatukogus, kus antakse ka pidulikult üle kohaliku žürii auhinnad.