Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Raamatukogus on avatud huvitav näitus!

Jaanuarikuust kuni veebruari keskpaigani on Viimsi Kooli raamatukogus avatud näitus "Mustrid ja käsitöötehnikad lähivaates". Tutvuda saab Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia rahvusliku tekstiili eriala õppetöödega.

Põnevaid erialasid - rahvuslikku tekstiili ja rahvuslikku ehitust saab õppida Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia rahvusliku käsitöö osakonnas. Rahvusliku tekstiili eriala eesmärgiks on ette valmistada professionaalseid käsitöömeistreid, kes tunnevad põhjalikult Eesti rahvuslikku tekstiilipärandit ning oskavad oma teadmisi rakendada traditsiooniliste käsitöötehnikate ja oskuste säilitamisel.

Lisainformatsiooni saab küsida Viimsi Kooli raamatukogust või vaadata www.kultuur.edu.ee/kasitoo.