Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool 2018/2019
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

2. juunil Viimsi Kooli spordikompleksi autoparkla suletud kella 15.30ni!

Teisipäeval, 2. juunil on Viimsi Kooli majatagune, spordikompleksi esine autoparkla suletud kella 15.30ni . Sel ajal saab autosid parkida kas kõrvalasuva kaupluse parklasse või maja taha, õpetajate sissepääsu lähedale asfaltplatsidele. Põhjuseks asjaolu, et 100 Viimsi Kooli algklasside õpilast sooritavad sel päeval jalgratta teooria- ja sõidueksami. Turvalisuse huvides ei tohi sel ajal autod sõidueksami platsil liigelda. Sõidueksamiks vajalik ala on eraldatud ka turvalintidega. Loodame teie mõistvale suhtumisele ja vabandame ebameeldivuste pärast!

Koolitus algas juba aprillis ja lõpeb jalgrattaeksamiga 2. juunil. Eksamiüritusel osaleb ka Jugestuspolitsei Korrakaitse osakonna Liiklusjärelevalve talituse jalgrattapolitsei üksus oma tehnikaga. Jalgrattapolitsei tutvustab oma sõidukeid ja varustust ning jagab õpetussõnu jalgratta ja rattavarustuse hooldamisest. Õpilastele, kes sooritavad positiivse tulemusega eksamid, väljastatakse nende esimene juhiluba – jalgratturi juhiluba.

Lisainfot saab algkooli juhatajalt Sirje Toomlalt:

sirje dot toomla at viimsi dot edu dot ee

6 235 105