Osale Nukitsa konkursi hääletusel!

Viimsi Koolis toimub NUKITSA konkurss, mille eesmärgiks on jõuda selgusele, kes on kahe viimase aasta parim eesti lastekirjanik ning parim lasteraamatuillustraator. Hääletussedeleid saab täita Viimsi Kooli raamatukogus kuni 20. veebruarini.

Hinnatakse 2006. ja 2007. aastal ilmunud algupärase lastekirjanduse esmatrükke.

Konkursi raames kogutakse kuni 16-aastaste lugejate hinnanguid
kirjanikutöö - raamatu teksti ja
kunstnikutöö - raamatu piltide kohta.

Väljaspool põhikonkurssi on oodatud ka täiskasvanud lastekirjandushuviliste– õpetajate, kasvatajate, raamatukoguhoidjate, lapsevanemate jt arvamus.
IX Nukitsa konkursi pidulik lõppüritus toimub 5. aprillil 2008 Eesti Lastekirjanduse Keskuses (Tallinnas Pikk 73), kuhu kutsutakse lisaks auhinnasaajatele ka 70 üle Eesti hääletuses osalenud last.

TULE KINDLASTI HÄÄLETAMA!