10. septembril kell 17.00 toimub Viimsi Kooli infolaat

Neljapäeval, 10. septembril kell 17.00-19.00 toimub Viimsi Kooli aatriumis ja aulas suur koolilaat. Laadal saab tutvuda erinevate Viimsi valla huvi- ja spordiringide, -koolide, trennide ja teiste noorte vaba aja veetmise võimalustega. Koolilaadal on võimalik soetada kooliks vajalikke õppevahendeid ning osta ja müüa kasutatud koolivormi esemeid. Samuti on laadal väike kasutatud laste- ja noorterõivaste nurk, kust leiab põnevaid asju. Aulas astuvad väikese esinemiskavaga üles ka erinevad Viimsi vallas tegutsevad huviringid. Tule kindlasti ja võta sõbrad-tuttavad ka kaasa!