Too Viimsi Kooli taaskasutuslaadale laste- ja noorte rõivaid ning jalatseid, mida endal enam vaja ei lähe!

Neljapäeval, 10. septembril toimub Viimsi Koolis infolaat/taaskasutuslaat, kuhu on võimalik tuua kasutatud koolivormi esemeid, laste- ja noorte vabaajarõivaid, riideid, jalatseid ja kooliasju (ranitsaid, kotte jne), mida endal enam vaja ei lähe, kuid mis on puhtad ja terved.  Asjad saab tuua Viimsi Kooli suure maja kantseleisse (tööpäeviti kell 9.00-17.00). Karulaugu õppehoones jätta administraatori kätte (tööpäeviti kell 9.00-16.00). Laadalt saadud tuluga ostetakse Viimsi Koolile juurde käimiskeppe. Sellega jätkatakse kevadel Viimsi Koolis alguse saanud traditsiooni.

Lisainformatsioon:

Lemme Randma

Viimsi Kooli tugikeskuse juhataja ja infolaada/taaskasutuslaada koordinaator

Lemme.randma@viimsi.edu.ee