Viimsi Kooli õpilasesindus otsib presidenti!

Kas oled kunagi mõelnud, et tahaksid proovida midagi uut ja põnevat? Nüüd on sul selleks suurepärane võimalus. Sel aastal valitakse õpilasesindusele uus president, kes astub ametisse septembri lõpus. Kui sa õpid 10. klassis ja oled valmis väljakutset vastu võtma, saada oma motivatsioonikiri e-postiga  või too õpilasesinduse ruumi hiljemalt 13. septembriks. 8.-11. klassi õpilastel on samuti võimalik liituda õpilasesindusega. Loe täpsemalt siit:

8.-11. klassi õpilastel on võimalik kandideerida õpilasesinduse liikmeteks. Selleks tuleb samuti kirjutada motivatsioonikiri. Tähtaeg: 27. september.

Motivatsioonikirjas peab tutvusma lühidalt iseennast ja kirjutama, millised on sinu plaanid õpilasesindusega seoses. Motivatsioonikirjad saab saata Viimsi Kooli õpilasesinduse e-posti aadressile esindus@viimsi.edu.ee või tuua otse õpilasesinduse ruumi (suure maja 2. korrusel, muusikaklasside koridori alguses).

Ootame hakkajaid ja ettevõtlikke õpilasi!

Viimsi Kooli õpilasesindus

NB! Viimsi Kooli õpilasesindusel on ka oma veebileht. Vaata lähemalt kooli kodulehelt parempoolsest menüüst!