Koolivormi on veel võimalik tellida!

Viimsi Kooli koolivormi lisatellimusi on võimalik esitada 10. septembrini. Tellimusi võetakse vastu ka 10. septembril kell 17.00-19.00 toimuval koolilaadal Viimsi Kooli aatriumis.

Seoses vabriku töö ümberkorraldusega ei ole alates septembrist võimalik enam tellida laste pikkade varrukate ja kõrge kaelusega polosid. Selle asemel on pakkuda samast materjalist (100% puuvill) pikkade varrukatega T-särki kolmes erinevas  värvitoonis - valge, punane ja tumesinine (navy).

Koolivormi eest ettemaksmine toimub kinnitatud tellimuse põhjal ning koostatud arve alusel pangaülekandega. Kõik toodete hinnad sisaldavad käibemaksu. Pärast tellimistähtaja lõppu üksikuid tellimusi eraldi juurde ei võeta, kuna toormaterjal tellitakse ühekorraga väljaspool Eestit.
Vabrikupoolne tellimuse täitmise tähtaeg on 1-2 kuud. Saabunud kaubast teavitame koheselt kooli kodulehe kaudu.

Koolivormi saab 10. septembrini tellida läbi Viimsi Kooli kodulehe (rubriik  "KOOLIVORM", alapealkiri "Tellimine"). Kohapeal koolivormi proovimine ja tellimine toimub ruumis C-225 kell 8.15-16.00.