Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool 2018/2019
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

4.-12. klasside spordipäeva parimad tulemused

Esmaspäeval, 14. septembril toimus Pirita velotrekil Viimsi Kooli spordipäev.  4.-12. klasside võistlused algasid klassidevahelise pendelteatejooksuga, pärast seda suunduti murdmaarajale. Päev läks väga hästi korda, osavõtjaid oli palju, ilm päikeseline ning sportlik algus koolinädalale sai tehtud. Lõplikud tabelid (kõikide osavõtjatega klasside kaupa) leiad kooli kodulehelt: Õppetoolid-Sport-Uudised ja üritused. Parimad tulemused (kümme esimest kohta)  klasside kaupa leiad siit:

 

4. klasside poisid

4. klasside tüdrukud

koht

klass

nimi

aeg

koht

klass

nimi

aeg

1

4E

Sarv, Sten-Jan

0:08:18,0

1

4C

Lang, Gerli

0:06:04,3

2

4D

Luts, Martin

0:08:22,4

2

4A

Piipuu, Brigita-Liisa

0:06:46,0

3

4D

Säde, Sten-Eric

0:08:30,1

3

4A

Rinne, Helene Adele

0:06:46,6

4

4D

Õunapuu, Uku

0:08:39,8

4

4F

Fridolin, Inger

0:06:47,2

5

4D

Kool, Joosep

0:08:41,4

5

4D

Akkel, Melissa Maria

0:06:55,5

6

4D

Setkin, Artur

0:08:43,1

6

4D

Hamburg, Aidi

0:07:02,1

7

4D

Silm, Paul

0:08:44,9

7

4A

Keridon, Maria

0:07:09,0

8

4B

Jetskalo, Aleksei

0:08:53,0

8

4E

Orumaa, Hanna

0:07:10,2

9

4A

Stoltsen, Rando

0:08:56,0

9

4F

Tippo, Celine

0:07:12,2

10

4B

Koppel, Marten

0:09:02,0

10

4A

Kaasik, Gertrud

0:07:32,0

5. klasside poisid

5. klasside tüdrukud

koht

klass

nimi

aeg

koht

klass

nimi

aeg

1

5B

Ruusmaa, Hannes

0:08:32,0

1

5E

Kaljuvee, Carolin

0:06:38,5

2

5C

Niitav, Romet

0:08:32,0

2

5E

Luik, Cassandra

0:06:42,1

3

5C

Kanter, Fred

0:08:33,0

3

5D

Truus, Kristin

0:07:10,2

4

5A

Sulg, Lukas

0:08:38,0

4

5C

Penno, Marge

0:07:20,6

5

5D

Roos, Robert

0:08:50,0

5

5A

Prins, Johanna Maria

0:07:35,4

6

5D

Truumets, Andres

0:08:50,0

6

5C

Jürgenson, Laura Liisa Katariina

0:07:37,2

7

5D

Lobjakas, Wiljar

0:08:57,0

7

5D

Kauponen, Eva

0:07:39,0

8

5B

Puidet, Elmo Hans

0:09:35,0

8

5E

Pintmann, Elisabeth

0:07:43,5

9

5E

Sabul, Raul

0:09:35,0

9

5C

Neerot, Kätlin

0:07:48,1

10

5A

Pleiats, Taavi

0:09:36,0

10

5B

Roosve, Grete-Liina

0:07:53,8

6. klasside poisid

6. klasside tüdrukud

koht

klass

nimi

aeg

koht

klass

nimi

aeg

1

6D

Kane, Karl

0:15:46,0

1

6D

Lepik, Kaisa

0:09:21,0

2

6C

Penno, Andre

0:16:24,0

2

6D

Võsujalg, Birgit

0:09:52,0

3

6C

Lõhmus, Karl-Erik

0:16:34,0

3

6B

Laanemets, Elisabeth

0:09:54,0

4

6C

Tammeveski, Ken-Marten

0:17:22,0

4

6B

Remmet, Doris

0:09:55,0

5

6C

Nahkur, Stenver

0:17:29,0

5

6A

Rosme, Terje

0:10:06,0

6

6C

Kooser, Arthur

0:17:56,0

6

6A

Möllits, Riin

0:10:17,0

7

6B

Tamm, Karl-Heinrich

0:18:03,0

7

6D

Ruul, Sandra

0:10:22,0

8

6D

Asper, Jüri

0:18:21,0

8

6B

Steinberg, Saara-Samantha

0:10:39,0

9

6B

Katmann, Robert

0:19:10,0

9

6D

Einamäe, Elis-Eleri

0:10:42,0

10

6C

Haiba, Kaspar

0:19:12,0

10

6B

Vernik, Merilin

0:10:43,0

7. klasside poisid

7. klasside tüdrukud

koht

klass

nimi

aeg

koht

klass

nimi

aeg

1

7C

Laanes, Mikk

0:16:12,2

1

7C

Preitof, Deivi-Päivi

0:08:55,0

2

7A

Samoilov, Andreas

0:16:34,4

2

7B

Liblikman, Grete

0:09:09,0

3

7D

Pavelson, Richard

0:16:45,3

3

7C

Loit, Elina

0:09:43,0

4

7A

Astur, Maikel

0:17:07,1

4

7D

Arop, Brigit

0:10:00,0

5

7B

Karu, Aleksander

0:17:47,3

5

7A

Taal, Elis

0:10:04,0

6

7C

Kaljumäe, Andri

0:18:09,1

6

7C

Sabul, Lisa

0:10:26,0

7

7A

Randveer, Hendrik

0:19:11,8

7

7C

Kruuse, Kätlin

0:10:27,0

8

7C

Randma, Lauri

0:19:25,7

8

7A

Bachmann, Steina-Marta

0:10:41,0

9

7B

Tullkvist, Patrick

0:19:40,0

9

7C

Maasalu, Gea

0:10:48,0

10

7A

Härm, Henry

0:19:45,1

10

7C

Trempi, Triin

0:10:53,0

 

8. klasside poisid

8. klasside tüdrukud

koht

klass

nimi

aeg

koht

klass

nimi

aeg

1

8C

Poopuu, Mattias

0:15:41,0

1

8B

Orumaa, Mari-Liis

0:09:35,0

2

8A

Laine, Andri

0:15:47,0

2

8B

Pirso, Laura

0:09:44,0

3

8B

Ahven, Ahto

0:15:49,3

3

8C

Väliste, Ursula

0:09:57,0

4

8B

Ventsel, Ragnar

0:16:26,0

4

8B

Erm, Heidy

0:10:10,0

5

8A

Mägi, Silver

0:17:12,0

5

8C

Tooming, Greta

0:10:21,0

6

8B

Virtanen, Simo Santeri

0:17:14,0

6

8A

Kams, Liisa

0:10:22,0

7

8A

Rand, Reimo

0:17:15,0

7

8B

Rebane, Triin

0:10:26,0

8

8A

Nõmmann, Sander

0:17:25,0

8

8A

Setkina, Elina

0:10:37,0

9

8B

Lillemäe, Karl-Ainar

0:17:31,0

9

8B

Lille, Eve

0:10:37,0

10

8A

Nurm, Raino

0:17:51,0

10

8B

Makarov, Mari Marta

0:10:59,0

 

 

9. klasside poisid

9. klasside tüdrukud

koht

klass

nimi

aeg

koht

klass

nimi

aeg

1

9C

Rebane, Mark Andreas

0:14:49,4

1

9A

Jürgenson, Grete

0:09:13,0

2

9A

Narusk, Oskar Georg

0:14:54,2

2

9B

Ormus, Marianne

0:09:33,0

3

9C

Lõokene, Reimo

0:15:54,9

3

9C

Kikas, Brita

0:09:34,0

4

9A

Tiitus, Erik

0:16:07,6

4

9C

Treial, Dagmar

0:09:40,0

5

9B

Lilleoks, Erki

0:16:10,5

5

9C

Tolli, Liisa

0:09:56,0

6

9C

Küla, Martin

0:16:17,9

6

9B

Meier, Lizette

0:10:08,0

7

9C

Ruudna, Henar

0:16:36,5

7

9A

Parts, Laura

0:10:11,0

8

9A

Reitel, Ken-Ard

0:16:40,6

8

9A

Põlder, Killu

0:10:53,0

9

9A

Hiiemäe, Hartwig

0:16:44,7

9

9B

Rosme, Helen

0:11:17,0

10

9C

Didvig, Kevin

0:16:45,9

10

9A

Hanson, Anna-Stina

0:11:21,0

 

gümnaasiumi poisid

gümnaasiumi tüdrukud

koht

klass

nimi

aeg

koht

klass

nimi

aeg

1

12A

Ammussaar, Tanel

0:26:41,8

1

11A

Bock, Susanna

0:17:06,0

2

12A

Ausmaa, Harri

0:26:45,7

2

10A

Pinnonen, Anna Maria

0:17:18,0

3

10B

Veertee, Viktor

0:27:18,5

3

11B

Hübner, Kathleen

0:17:32,0

4

11A

Pungar, Andreas

0:28:23,4

4

11A

Toode, Kelly

0:18:16,0

5

10B

Laht, Rauno

0:28:23,9

5

11A

Ollis, Maris

0:18:46,0

6

11A

Esko, Karl Erik

0:28:35,8

6

12C

Tuvike, Erika

0:18:46,0

7

11B

Bachmann, Sten-Mark

0:29:18,4

7

10A

Sentjurin, Sandra

0:18:47,0

8

11B

Ääro, Martin

0:29:25,7

8

11A

Türk, Lehte

0:19:09,0

9

12C

Sarv, Gert

0:29:33,1

9

12C

Virolainen, Kristiina

0:19:22,0

10

10C

Varem, Mattias

0:29:38,2

10

11A

Käo, Kätlin

0:19:27,0