Viimsi Kool sõlmib Sisekaitseakadeemiaga koostööleppe

Esmaspäeval, 19. oktoobril kell 15.00 kirjutavad Viimsi Kooli direktor Leelo Tiisvelt ja Sisekaitseakadeemia rektor Priit Männik alla kahe õppeasutuse vahelise koostöö raamlepingule. Leping sõlmitakse pooltevaheliste sidemete tihendamiseks ja koostöö arendamiseks. Alustatava koostöö eesmärk on parandada gümnaasiumihariduse kvaliteeti ja populariseerida õpilaste seas sisejulgeolukualaseid ameteid ning nende distsipliinide õpetamist ja õppimist koolis. Viimsi Koolil on juba sõlmitud koostöölepped Tartu Ülikooli ja Tallinna Tehnikaülikooliga, läbirääkimised käivad Tallinna Ülikooliga.