Viimsi Kooli rulluisutajad said esimese koha!

Laupäeval, 17.oktoobril toimus Hollandis, Winschotenis rahvisvaheline rulluisutamise rühmakavade võistlus "IRMA CUP". Võistlustest võttis osa 16 rulluisuklubi Eestist, Taanist, Belgiast, Saksamaalt ja Hollandist. Viimsi Koolist võtsid võistlusest osa Liisa Tolli, Anna Lotta Hagi, Elis Taal, Laura Liisa Katariina Jürgenson, Kirke Süld, Aidi Hamburg, Elis Lemberg, Hanna-Stiina Kivinurm ja Mia-Mathilda Savila. Kokku võideti neljas erinevas kategoorias üks esimene koht, kaks teist kohta  ning kaks kolmandat kohta, mis tagas kokkuvõttes võistluse "Mini-Irma" üldvõidu. Palju õnne võistlejatele ja nende juhendajale!

Rulluisuklubi Rullest on võitnud "Mini-Irma" rühmakavade võistluse juba neli korda, tuues ka see kord koju kaasa "Mini-Irma" üldvõidu rändkarika.