Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Tule põhikooli ja gümnaasiumi näiteringide esietendusele!

Täna, 12. märtsil  esietenduvad Viimsi Koolis põhikooli näiteringi ja gümnaasiumi näiteringi vastvalminud lavastused "Näkineid" ja "Klient tänavalt". Põhikooli etendus "Näkineid" algab kell 18.00 Viimsi Kooli aulas ning kestab orienteeruvalt 40 minutit. Gümnaasiumi etendus algab pärast väikest vaheaega kell 19.15 ateljees.Etendused on tasuta ja publikuks oodatakse kõiki, kes tunnevad huvi hea teatri vastu. Etendusi on võimalik näha ka 26. märtsil kell 18.00. Olete oodatud!

Põhikool näiteringi etendus "Näkineid":

"Näkineid" on lugu armastusest, petmisest, pettumusest ja igatsusest. See on lugu inimsuhetest, mis vaatamata oma ammusele sünnile (1832) on igati aktuaalne ka tänases päevas. A. Puškini luulevormis näidend on nii mitmekülgne, et igas vanuses vaataja leiab selles loos midagi enese jaoks.

Osalised: Grete Jürgenson, Kaspar Rõõmus, Oliver Rauam, Roland Himma, Madis Erm, Katariina Lillestik, Kristi Kallas, Kristiin Räägel, Carol Tõniste, Kelly Toode, Monika Himma, Martin Siimann ja Triinu Liis Raudmägi.

Dramatiseering: Eva Kalbus

Kostüümid ja lavakujundus: Kelly Toode ja Merit Eskel

Tantsud: Maido Saar

Rekvisiidid: Sulev Ennomäe

Valguskujundus: Rasmus Reindoff