Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Heategevuslik aastalõpuball toimub sel laupäeval, 5. detsembril

MTÜ Viimsi Invaühingu, Lions Klubi ja Viimsi Kooli korraldatud heategevuslik aastalõpuball kannab sel aastal alapealkirja „Sõprade pidu“. Balli aitavad organiseerida Viimsi Noortevolikogu ja Viimsi Kooli Õpilasesindus. Publiku ette astuvad mitmed ammused ja juba peaaegu unustusehõlma vajunud suured sõbrad, õhtu peaesinejaks on Karl Madis ja ansambel Karavan. Ballil astuvad üles mitmed populaarsed lauljad  Liisi Koikson, Laura Põldvere,  ansambel Bad Orange, Lehti Kostabi mustlastantsurühm, Ita-Riina Pedaniku laululapsed ning veel mitmed üllatusesinejad. Ballil esineb ka Viimsi Kooli noorte bänd The Shape, kellele see on juba neljas esinemine (juhendajatakes Toomas Vanem ja Jaan Karp). Õhtu tippsündmuseks on oksjon ning suurejooneline ilutulestik, õhtut juhivad Liisi Koikson ja Teet Margna. Heategevusballil kogutud tulu läheb Viimsi erivajadustega lastele ürituste organiseerimiseks. Ballikutsed maksavad 300. krooni (ühele), detsembrikuus hind ei kallline. Tule koos sõpradega ja kingi endale üks fantastiline õhtu! Kuidas saada ballipääsmeid, millega üllatab tänavune oksjon ning milline oli eelmise aasta ball loe siit:

Kuidas saada ballikutseid?
Kutsete soetamiseks on mitmeid võimalusi: Viimsi Koolis saab tööpäeviti kella 8.00-15.00 kutseid osta kooli peaadministraatori Sirje Sakkovi käest.  Samuti saab pääsmeid soetada Viimsi Vallavalitsuse infoletist ning helistades telefonil 50 59 388 (Jana).  Kui on plaan suurema seltskonnaga ballile tulla, on võimalik broneerida ka laudu (lisainfot saab kutset ostes).
Võimalik tasuda ülekandega (Hansapank, a/a 221026358968, MTÜ Viimsi Invaühing. Selgituseks märkida: ball, maksja nimi). Ballikutsed maksavad 300. krooni (ühele).

Oksjonil on mitmed erilised ja põnevad esemed
Igal aastal on palju elevust ja põnevust pakkunud oksjon, millest laekunud tulu on alati olnud oodatust suurem. See tähendab, et on lahkeid inimesi, kel võimalik aidata neid, kes hädasti abi vajavad. Vastutasuks saavad nad kaunistada oma kodu eriliste ja imeliste kunstiteostega. Sel aastal on ballile oma õla alla pannud legendaarne kunstnik härra Evald Okas kogu oma perekonnaga. Oksjonil on võimalik osta endale vanameistri käsitsi tehtud paberil litograafia „Naine seelikuga“, mille valmimisaasta on küll 1996, kuid mis veel 2000ndatel aastatel sai mõned olulised ja ilmekad täiendused kunstniku enda poolt. Oksjonile on oma väärtuslikud tööd annetanud ka Evald Okase tütar Mari Roosvalt ning väimees Uno Roosvalt. Mari Roosvalti oksjonile minev töö on akvarell-kollaaž „Pakri“, mis valminud 2003. aastal ning Uno Roosvalt on oksjonile pannud suureformaadilise värvipliiatsitega joonistatud „Tammisaari“ (2002). Neile, kes Soomes käies ise Tammisaarile sattunud, tulevad tuttavad ette need armsad puitmajad ja mõnusad boheemlikud paljude kunstnike lemmiktänavad, kus ka see töö on tehtud.
Lisaks Evald Okase perekonnale on oksjonil veel mitmete kunstnike tööd. Maile Grünbergi painutatud vineerist disaintool "STAK", mis oli tootmises Tallinna Vineerikombinaadis kuni vabriku sulgemiseni. Toole eksporditi Saksamaale erinevatesse kaubanduskettidesse ning nende müügiedu oli suur ka Eesti turul.
Tunne Kelam on oksjonile annetanud enda tehtud imearmsa loodusfoto ning Alari Kivisaar oma uhiuue raamatu koos autogrammiga ning kauni loodusfotoga. Mitmeid üllatuspakkumisi on oksjonil aga veel.

Väike valik oksjonil pakutavast

Väike meenutus eelmise aasta ballist:

Heategevuslik ball ning jõululaat kogusid Viimsi Invaühingule kokku üle 160 000 krooni

6. detsembril Viimsi Koolis toimunud suurejooneline ball läks täismajale – kõik piletid olid välja müüdud ning külalisi majas üle 500. Tiheda programmiga pidu kestis hiliste öötundideni ning kogus kokku üle 160 000 krooni. Raha kasutab MTÜ Viimsi Invaühing erivajadustega lastele erinevate tegevuste korraldamiseks.

Balli programm oli kirju
Ball algas ülevaatega MTÜ Viimsi Invaühing toimetustest ja üritustest, mis toimunud 2008. aastal ning lühikese tagasivaatega eelmise aasta ballile. Esinesid Ita-Riina Pedaniku laululapsed koos Viimsi Invaühingu laste ning Viimsi Kooli õpilastega. Ballil astusid üles ka professionaalsed artistid – Eda-Ines Etti ning Janika Sillamaa, Mihkel Ratt ning peaesinejaks legendaarne ansambel Rock Hotel.
Avavalsile kutsus ning peo muusikalise poole avas Viimsi Muusikakooli džässbänd Ott Kase juhtimisel, solistideks Margus Toomla ja Mirjam Pihlak. Balli avamisele andsid oma panuse solistidena Viimsi Kooli abituriendid Heleen ja Liisa. Balli meeleoluka muusikalise lõpetamise eest hoolitses Andrus Kalvet. Õhtujuhtideks Cathy Tullkvist ning Hannes Võrno, programmijuht Külli Talmar.

Õhtu üllatused
Veidi enne südaööd astusid rahva ette karismaatilised tüdrukud uhiuuest bändist „Violina“, kes tegid hingematva etteaste, musitseerides elektriviiulitel. Muusikat ilmestasid tulekeerutajad ning kõiki külalisi rabas ilutulestik, mida sai nautida otse Viimsi Kooli aatriumist. Balli suurimaks üllatajaks olid aga Viimsi Kooli õpetajad Kätlin Puhmaste, Maido Saar, Mari-Liis Rahumets, Eha Rünne ning Andrus Kalvet ja Katrin Markii Viimsi vallavalitsusest, kes kehastusid ümber populaarse saate „Laulud tähtedega“ staarideks. Suur tänu ka õpetajate rahvatantsu trupi tantsijatele Reet ja Meelis Lepale ning Hille ja Margus Eekile. Üllatuse kulminatsiooniks oli hetk, mil lavale astusid päris laulutähed Kadi Toom ja Toomas Tõniste.

Suured tänud kõikidele abilistele ja sponsoritele
Ball poleks teoks saanud, kui ei oleks olnud suurt hulka vabatahtlikke, kes balli korralduse ja ettevalmistuse enda õlule võtsid ning samuti lahkeid firmasid, kes aitasid. Suured tänud kõigile esinejatele, balli korraldajatele ja abilistele, kunstnikele, kes oksjonile oma töid annetasid ning ballikülalistele, kes pidasid vajalikuks ballikutse lunastada ning sellega oma panuse heategevusse anda.
Suured tänud ka Viimsi Kooli algkoolile eesotsas õpetaja Vivika Kupperiga, kes tulid ideele korraldada koolis heategevuslik jõululaat, mille tulud läksid samuti MTÜ Viimsi Invaühingule. Balli toimumisele aitasid kaasa:
Viimsi Vallavalitsus, Viimsi Lions Club, Viimsi Kool, Viimsi Lihatööstus, Viimsi Market (Toom Kauplused), Pepe Kala, AS Paljassaare Kalatööstus, Paat ja Riinu Rätsep, Pagaripoisid, Ruf Eesti AS, Aleksandr Skripnikov, Nora Raba, Tallink ja kapten Roland Lemendik, AS Eesti Eine, Saku Õlletehas, Taivo Piller ja AS Shishi, Jaan Kolberg, Uniprint AS, LTT, Hannes Võrno, Cathy Tullkvist, Ita-Riina Pedanik ja tema laululapsed, Aapo Pukk, Altia Eesti, Viimsi Noortevolikogu, Farwell, OÜ Redirect ja Siim Vaikna, Spratfil, VICI, MTÜ Viimsi Perekodu, Marika Steinberg, Hanna Ennomäe, Alari Kivisaar, Mart Sander, Ly Bremraud, Krugeri Veinipood, Eda Ines Etti bändiga, Janika Sillamaa, Mihkel Ratt, Tallinna Balletikooli noored baleriinid, Kristina Tennokese ja Lauri Pedaja, tüdrukutebänd „Violina“, perekond Eek, Reet Polli, perekond Viik, Mait Maarend, Illimar Toom ja Udo Viilukas.

2007. aastal toimunud heategevusliku aastalõpuballiga koguti 91 738 krooni ning sellega finantseeriti Viimsi erivajadustega laste delfiiniteraapiat Krimmis.