Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

9. novembril toimub koolitus-seminar 7. klassi laste vanematele

Esmaspäeval, 9. novembril kell 18.00 toimub Viimsi Kooli meediaklassis (3. korrus, C311) koolitus-seminar 7. klassi laste vanematele. Teadmust jagab kooli psühholoog Katrin Kaljula, vestlusringi juhib Lemme Randma.Soovime koos teiega arutleda meie laste arengu, murede ja probleemide üle, räägime väärtustest ja sellest, kuidas oma lapsed võimalikult valutult sellest keerulisest, kuid huvitavast arengufaasist läbi juhtida. Oma osavõtust palume eelnevalt teada anda. Ootame rohket osavõttu! Lisainfo siit:

Oma osavõtust palume teada anda aadressil lemme at viimsi dot edu dot ee. Kohale võib tulla ka niisama, kuid registreerimine on vajalik ruumi, vahendite ja infolehtede ettevalmistamiseks. Kohtumiseni!