Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Miksteatri etendused Viimsi Koolis 10. ja 17. novembril!

Miksteatri etendus "Kuidas ta seda teeb?" toimub Viimsi Koolis 10. novembril kell 14.05 (7.-9. klassid) ja 17. novembril kell 15.00 (10.-12. klassid). Lavastuse autorid ja peaosalised on Kaido Rannik (Viimsi Kooli eneseväljenduse õpetaja) ning Kristo Toots. Etendusele on oodatud kõik huvilised! Tutvustavat videoklippi näeb ja lisainfot saab lugeda siit:

On kaks näitlejat, kes teevad proovi ühe tekstiga, et minna castingule. See oleks nende elu šanss läbi lüüa, pääseda suurele lavale. Aga see ei ole lihtne, sest hakkama tuleb saada ise. Lavastajat ei ole, kunstnikku ei ole, muusikalist kujundajat ei ole, valgustajat ei ole, inspitsienti ei ole, isegi koristajat ei ole. Ideed ka ei ole. On ainult lehekülg dialoogi, mis tuleb silmapaistvalt ette kanda. Aga millestki tuleb ju alustada.

Etenduses teevad kaasa autoritena, lavastajatena, näitlejatena, kunstnikena, lavameistritena, valgustajatena, rekvisiitoritena ja inspitsientidena Kristo Toots ja Kaido Rannik. Maskide autor Rosita Raud, kostüümikunstnik Jana Wolke, muusikaline kujundus Kaido Rannik.

Pilet maksab 20. krooni. Põhjalikumat infot  lavastuse kohta saab: www.miksteater.ee.

Etenduse reklaamklippi näeb siit:
http://www.youtube.com/watch?v=4nhPn4R2CQ0