Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Viimsi Koolis peab loengu tuntud geneetikadoktor Marina Ušenina!

Esmaspäeval, 16. novembril kell 18.00 on Viimsi Kooli aulas haruldane võimalus kuulata vene tuntud immunoloogi ja geneetikadoktori Marina Ušenina loengut. Geneetikute ja immunoloogide missioon on teavitada inimesi varem puudunud võimalustest, mis aitavad väljuda rasketest tervislikest seisunditest. Doktor Ušenina tutvustab täiesti uut võimalust selles vallas: transfer faktorite kasutamist immuunsüsteemi toetamiseks ja haiguste profülaktikaks. Loeng on kõigile soovijatele tasuta ja see tõlgitakse eesti keelde. Olete oodatud!

Hoolimata inimkonna pingutustest haiguste hulk maailmas aina kasvab, mitte ei vähene. Tundub, et meie immuunsüsteem ei tule enam nende ülesannetega toime, milleks ta loodud on. Suured tänud Viimsi Kooli lapsevanemale Karl Loss`le, kelle kaudu sai võimalikuks tuntud doktori külaskäik Viimsi Kooli.