Viimsi Kool osales kooliteatrite festivalil!

17.-18. märtsil toimus Keila Kutuurikeskuses  Harjumaa kooliteatrite festival "Kooliteater 2008". Viimsi Koolist osales festivalil neli näitetruppi. Toodi ära mitmeid tunnustusi ja auhindu.

Palju õnne premeeritutele ja nende juhendajatele!

Viimsi Koolist osalesid kooliteatrite festivalil  algklasside näiteringid,  juhendaja Elle Toper, Eha Pajus ja Maido Saar; näitering H2O, juhendajad Heli Kroonsaare ja Heli Jaanson; põhikooli näitering K.O.K.K., juhendajad Eva Kalbus ja Merit Eskel ning  gümnaasiumi näitering, juhendaja Kaido Rannik.

Algklasside näiteringi etendus "Tuhkatriinu" osutus II laureaadi tiitli vääriliseks, parima meeskõrvalosatäitja preemia sai Karl-Hendrik Muuga.

Näiteringi H2O etenduse "Õuduste õhtu" osatäitjad Grete-Liina Roosve ja Dan-Erik Roosve tõid ära kaks parima näitleja preemiat.

Põhikooli näiteringi K.O.K.K. (Kunstiliselt On Kõik Korrektne) etendus „Näkineid” osutus väga menukaks. Parima meesosatäitja auhind läks Kaspar Rõõmusele ning parima naiskõrvalosatäitja auhind Grete Jürgensonile.

Gümnaasiumi näiteringist sai oma vanuseastmes parima naiskõrvalosatäitja preemia Laura-Liis Kruuspak.