Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Õpilasesindus esitleb: Moeaken tuleb taas!

Juba sellel neljapäeval, 26. novembril toimub Viimsi Kooli aulas veebruaris laineid löönud grandioosse moeürituse „Moeaken“ järg. Tegemist on moeshowga, kus oma andeid näitavad meie kooli õpilased ning samuti võib näha Eesti tipptegijate loomingut! Kohal on Heidy Purga, Tanel Veenre ja Liisi Eesmaa. Lisaks sellele sisustavad õhtut mitmed tantsijad ja lauljad. NB! Kõikide piletiostjate vahel loositakse välja uhke jalgratas! Pileteid saab osta õpilasesinduse liikmete käest ning need maksavad nii eelmüügis kui kohapeal 25 krooni. Üritus on mõeldud 8.-12. klasside õpilastele. Näeme neljapäeval Moeaknal!