Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Viimsi Kooli õpilased geograafia olümpiaadil väga edukad!

Laupäeval, 21. novembril toimus Viimsi Koolis vabariikliku geograafiaolümpiaadi Harjumaa piirkonnavoor. Geograafiaolümpiaadist osavõtt on olnud õpilaste seas väga populaarne ja ka sellel aastal oli osalejaid kokku peaaegu 200! Väga hästi esinesid olümpiaadil Viimsi Kooli 10. klasside õpilased, kellest Ekke Sakkov (10B) saavutas I koha ja Grete Kurmiste III koha. Häid tulemusi näitasid veel Anna Maria Pinnonen (10A) 4. koht, Karin Kirmjõe (11B) 6. koht, Tõnis Pool (12A) 4. koht, Piia Masing (10B) 7. koht, Kaija Ormus (11A) 8. koht, Mikk Laanes (7C) 10. koht ja Liisa Kams (8A) 10. koht. Palju õnne kõikidele tublidele õpilastele ja juhendajatele Karin Keertile ja Kersti Ojassalule! Viimsi Kooli esindasid veel:

Trempi, Triin 7C
Aru, Andrea 7A