Koidulauliku etlusvõistluse maakondliku võidu sai Viimsi Kool!

Neljapäeval, 3. detsembril toimus Kehra Gümsaasiumis Koidulauliku etlusvõistluse maakondlik voor. Osalejad pidid lugema ühe proosa- või luuleteksti Lydia Koidulalt ja Elo Viidingult. Viimsi Koolist osales kuus õpilast - neli põhikooli ja kaks gümnaasiumi õpilast ning meil läks väga hästi.  Grete Jürgenson (9A) võitis I koha põhikooli arvestuses ja ühtlasi valiti esindama meie maakonda vabariiklikul Koidulauliku konkursil, mis toimub Pärnus 11. detsembril. Põhikooli arvestuses sai II koha Raul Gross (7A). Gümnaasiumi arvestuses I ja II kohta välja ei antud, küll aga kolm kolmandat kohta. Ühe neist sai meie kooli õpilane - Harri Ausmaa (12A). Väga tublilt esines Martin Siimann (10B). Palju õnne kõikidele osavõtjatele ja nende juhendajatele! Osalejate nimekiri koos juhendajatega:

1. Grete Jürgenson 9a (juhendaja Eva Kalbus)
L. Koidula "Igatsus"
E. Viiding "Teadjamees"

2. Raul Gross 7a (juhendaja Riita Järve)
L. Koidula "Kindel põhi"
E. Viiding "MIna ja sina"

3. Greta Liisa Grünberg 7b (juhendaja Külli Täht)
L. Koidula "Kevade"
E. Viiding "Põlvkond"

4. Helena Nappus 7b (juhendaja Külli Täht)
L. Koidula „Kõik muutnud”