11. detsembril toimub Viimsi Koolis ülikoolide infopäev

Reedel, 11. detsembril toimub Viimsi Koolis ülikoolide infopäev. Päev on suunatud gümnaasiumiõpilastele aitamaks neil paremini planeerida oma karjäärivalikuid. Eesmärgistamine, aja planeerimine ja valikute tegemine muutuvad kaaasaegses maailmas üha olulisemateks oskusteks ning selleks vajavad noored võimalust saada informatsiooni, küsida ja arutleda. Lisainfo päeva kohta leiad siit:

Infopäeval toimub kokku 11 erinevat töötuba. Ülikoolidest on kohal Tartu Ülikool kokku kahe töötoaga (majandus ja sotsiaalteadused), Tallinna Ülikool, Tallinna Tehnikaülikool (kaks töötuba: "Arhitektuurist ja moest kuni masinaehituse ja transpordini" ning "Paekivist tunnete ja teadmistega“), Sisekaitseakadeemia, Kunstiakadeemia (tootedisain), Tallinna Tehnikakõrgkool (moedemonstratsioon), Maaülikool, Lennukolledž, EBS (maailmamajandusest on õpilastele rääkimas doktor Robert J. Pefferly majandusteooria õppetoolist) ning EVS (European Volunteer Service).

Õpilased valivad ise endale sobiva töötoa ning registreerivad ennast osalejateks. Igal töötoal on maksimumarv osalejaid, kui arv on täis, siis gruppi enam lisanduda ei saa. Seega rohkem valikuid on kiirematel registreerujatel.

Infopäeva teise osa sisustavad erinevates ülikoolides õppivad Viimsi Kooli vilistlased, kes jagavad oma kogemusi  ja tähelepanekuid ning vastavad noorte küsimustele.

Lisainfo:

Lemme Randma (Viimsi Kooli tugikeskuse juht)

lemme dot randma at viimsi dot edu dot ee