17. detsembril toimub Viimsi Koolis võimlemisgala "Miss Graatsia"

Neljapäeval, 17. detsembril kell 11.00 toimub Viimsi Koolis I tütarlaste võimlemisgala "Miss Graatsia". Galal saab näha palju kauneid võimlemiskavu Viimsi Kooli parimatelt võimlejatelt. Zhürii valib välja kolm graatsilisemat neidu, kelle hulgast üks võidab tiitli "Miss Graatsia". Pealtvaatajate hääletuse põhjal valitakse kolme parima klassi kavad ning parimatest parim saab peaauhinna. Võimlemisgala avab Marleen Jõela (10C), akrobaatikakavaga astub üles Saga Leipalu (5D), esineb 6D klassi tantsurühm. Kokku on võimlemisgalal erinevate kavadega (vaba-, lindi-, palli- ja rõngakava) 14 etteastet 8.-12. klassi õpilaste esituses. Võistlus lõpeab auhinnatseremooniaga, mis algab kell 13.00. Võistluse korraldajaks on Viimsi Kooli kehalise kasvatuse õppetool. Olete oodatud vaatama ja kaasa elama! Esinejate järjekorra ja žürii koosseisu leiad siit:

1. 11A (lindi, palli- ja vabakava)
2. 8C (lindikava)
3. 8B (lindikava)
4. 12C (lindi- ja rõngakava)
5. 12B (vaba-ja lindikava)
6. 9B (lindikava)
7. 10C (lindi-ja vabakava)
8. 10B (lindikava)
9. 9C (pallikava)
10. 8A (vabakava)
11. 12A (lindikava)
12. 9A (lindikava)
13. 11B (lindi- ja vabakava)
14. 10A (vabakava)

Źürii koosseis: