Viimsi Kool oli üleriigilise kodanikupäeva viktoriinis väga edukas!

Kodanikupäeva raames toimus 23.-29. novembrini üleriigiline interaktiivne viktoriin, mida korraldab juba seitsmendat korda Eesti Integratsiooni Sihtasutus. Viimsi Koolist osales konkursil pea 200 õpilast, mis andis meie koolile enam kui 150 osalenud kooli hulgas auväärt II koha. Oma teadmistega paistis eriti silma Trevor Himma (12A), kes jäi ligi 3800 osalenud õpilase seas jagama I-II kohta. 16. veebruaril 2010 toimub 50 parima õpilase vahel finaal, kuhu lisaks eelpool nimetatule peaks meie koolist kvalifitseeruma veel Karin Kreekman (9B), Tõnis Pool (12A), Paula Talijärv (12B) ning Kristina Meier (12C). Tublid olid kõik õpilased, kes üritusest osa võtsid ja endast parima andsid! Projekti juhtis ja õpilasi juhendas õpetaja Janek Murakas.