Toimus 10. klasside sõna- ja väljenduskunsti arvestus!

Neljapäeval, 17. detsembril toimus 10. klasside sõna- ja väljenduskunsti arvestus. Osa võtsid kõik selle aine valinud 10. klassi õpilased.  Žürii kiitis kõigi tööd, sest ei osatud oodata nii mahukaid ning põhjalikult ettevalmistatud katkendeid. Osalejatele ja publikule suur aitäh! Esile tõsteti: Gerlyn Mäepea (10C) - parim naisnäitleja; Mattias Varem (10C) - parim meesnäitleja;  Kristiin Räägel (10C) - parim lavastaja; Risto Kals (10C) - parim kontakt publikuga;  Martin Siimann (10B) - parim komöödiatunnetus;  Sander Mikk (10B) - parim karakteriloomine:  Kairy Luik (10B) - ajastutruu detailitunnetus; Grete Jürgenson (9A) - parim külalisnäitleja; Voldemari trupp (10B) - parim meeskonnatöö. Juhendaja Eva Kalbus.

Publiku hulgas oli kaasa elamas teatrihuvilisi nii põhi- kui keskkoolist. Peale selle hindas õpilaste töid žürii koosseisus: Leelo Tiisvelt, Annika Remmel, Eve Ott, Mart Felding, Lemme Randma, Eva Kalbus. Nii mõnigi vaiksem õpilane üllatas žüriid täiesti uuest küljest.