Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Viimsi Kooli raamatukogus uus fotonäitus maailma loodusest!

15. jaanuarist 28. veebruarini on Viimsi Kooli suure maja raamatukogus üleval Looduse Aasta Foto 2009 kategooria "Maailma loodus" parimad võistlustööd. Tulge vaatama!

Juba kümnendat aastat korraldavad Looduse Omnibuss ja Nordea Pank loodusfoto võistlust Looduse Aasta Foto 2009, kuhu tänavu saabus rekordarv pilte. Enam kui 1400 fotograafi poolt saadetud ja rohkem kui 12 000 töö hulgas osutus võitjaks tunnustatud fotograafi Jarek Jõepera ülesvõte. Erinevalt eelnevatest aastatest jagati tänavu auhindu ka kategoorias “Maailma Loodus”. Konkurss toimus kolmes vanuseklassis – kuni 13-aastased, kuni 19-aastased ning üldarvestuses, kus osavõtjate vanus ei ole piiratud. Laste ja noorte vanuserühmas hinnati töid neljas kategoorias – “Loomapildid”, “Looduspildid”, “Inimene ja loodus” ning “Maailma loodus”. Üldarvestuses oli tööde konkursile esitamiseks ette nähtud seitse kategooriat – “Loomaportreed”, “Loomad tegutsemas”, “Taimed ja seened”, “Maastikupildid”, “Inimene ja Loodus”, “Vormi mängud looduses” ning “Maailma loodus”.

Looduse Omnibuss ja Nordea Pank kutsuvad kõiki loodusfotohuvilisi osalema fotovõistlusel “Looduse Aasta Foto 2010”. Selle aasta fotovõistlus on pühendatud juubeliaastale „Eesti looduskaitse 100“. Tööde esitamise tähtaeg on 1. märts. Tänavu saab pilte esitada ainult üle interneti, fotosid saab üles laadida siit: http://www.looduseomnibuss.ee/laf2010/

Info:

www.looduseomnibuss.ee