Viimsi Koolis toimub Euroopa Noorte Korvpalliliiga II etapp!

15.-17. jaanuaril toimub Viimsi Koolis Euroopa Noorte Korvpalliliiga II etapp. Eestit esindab sel etapil Korvpalliklubi Viimsi 1996. aastal sündinud poiste võistkond, kuhu kuulub suur hulk ka Viimsi Kooli õpilasi. Tule kindlasti kaasa elama ja aita omadel võita! KK Viimsi poiste mängudele saab kaasa elada järgnevalt:

Reede, 15. jaanuar:

Kell 13.00 KK Viimsi - BS Vilnius/Krantechna (Leedu)

Kell 19.00 BC Minsk 2006 (Valgevene) - KK Viimsi.

Laupäev, 16. jaanuar:

Kell 13.00 ja kell 19.00

Pühapäev, 17. jaanuar:

Kell 13.00

Korvpalliklubi Viimsi meeskond on treenerite Tanel Einaste ja Valdo Lipsu juhendamisel osalenud euroturniiri esimesel etapil Poolas Szczecin-is, kus saadi kirja üks võit ja neli kaotust.

Euroopa Noorte Korvpalliliiga Viimsi etapi avamäng toimub 15. jaanuaril kell 8.30, kus vastamisi lähevad BC Metall Profil (Venemaa) ja BC Skyt i myach Novorossiisk (Venemaa). Kokku peetakse kaheksa Euroopa võistkonna vahel kolme päeva jooksul 20 tulist korvpallilahingut.

EYBL U14 vanuseklassis osaleb kokku 32 võistkonda üheksast erinevast riigist. Tegemist on tugevaima ja kõrgetasemeliseima noorte korvpalliliigaga Euroopas, mis alustas 2003. aastal.

Täiendav info EYBL´i ja Viimsi etapi kohta:

www.neybl.lv;

www.kkviimsi.ee