Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool 2018/2019
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

1D võitis PiparkoogiMaanial III koha!

Viimsi Kool on juba mitmeid aastaid võtnud osa PiparkoogiMaaniast. Sel aastal oli teemaks „ÜmberMaailmaReis” ning tegemist oli fotovõistlusega. 1D klass võitis 1.-4. klasside arvestuses 3. koha tööga „Ulata sõbrale käsi”. Palju õnne kogu klassile ja õpetaja Urve Karnerile! 6A klassi õpilase Sandra Sarve ja õpetaja Eva Link`i eestvedamisel valmis töö „Sõbrad”, mis kingiti lastekodule. PiparkoogiMaania 2009 võistlustöid on võimalik näha ja oma lemmikule hääl anda:

http://www.piparkoogimaania.ee/

PiparkoogiMaania 2009 zhüriiisse kuulusid: keraamik Katharina Aus, arhitekt Jaak-Adam Looveer, kujunduskunstnik Hedi Roots, sisearhitekt Kirsti Laanemaa, insener Kaspar Raats, fotograaf Pelle Kalmo, kunstnik Mari-Liis Laanemaa ja 5. klassi õpilane Meel Paliale.

1D klassi töö juures meeldis zhüriile töö mõte ning tõesti oli näha, et see on laste enda kätega  tehtud. Zhürii kommentaar: "Ilus mõte on piparkooki valatud!"