1D võitis PiparkoogiMaanial III koha!

Viimsi Kool on juba mitmeid aastaid võtnud osa PiparkoogiMaaniast. Sel aastal oli teemaks „ÜmberMaailmaReis” ning tegemist oli fotovõistlusega. 1D klass võitis 1.-4. klasside arvestuses 3. koha tööga „Ulata sõbrale käsi”. Palju õnne kogu klassile ja õpetaja Urve Karnerile! 6A klassi õpilase Sandra Sarve ja õpetaja Eva Link`i eestvedamisel valmis töö „Sõbrad”, mis kingiti lastekodule. PiparkoogiMaania 2009 võistlustöid on võimalik näha ja oma lemmikule hääl anda:

PiparkoogiMaania 2009 zhüriiisse kuulusid: keraamik Katharina Aus, arhitekt Jaak-Adam Looveer, kujunduskunstnik Hedi Roots, sisearhitekt Kirsti Laanemaa, insener Kaspar Raats, fotograaf Pelle Kalmo, kunstnik Mari-Liis Laanemaa ja 5. klassi õpilane Meel Paliale.

1D klassi töö juures meeldis zhüriile töö mõte ning tõesti oli näha, et see on laste enda kätega  tehtud. Zhürii kommentaar: "Ilus mõte on piparkooki valatud!"