Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Tule osalema Nukitsa konkursil!

Taas on kätte jõudnud aeg möödunud kahe aasta parima eesti lastekirjaniku ja lasteraamatuillustraatori väljaselgitamiseks. Nukitsa konkurss on Eesti Lastekirjanduse Keskuse poolt korraldatav lugejaküsitlus, kus kahe viimase aasta lastekirjanduse saaki hindavad lapsed ise. Hääletama on oodatud kõik kuni 16-aastased lapsed ja noored, väljaspool põhikonkurssi saavad oma arvamust avaldada ka täiskasvanud. Hääletamine kestab 1. märtsini, selleks tule kooli raamatukokku, kus on üleval näitus võistlusel osalevatest raamatutest, tee oma valik ning täida hääletussedel. Ootame kõiki raamatukokku! Hääletada on võimalik ka elektrooniliselt: