Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Viimsi Kooli näiteringid olid luulefestivalil "Tuulelapsed" väga edukad!

Jõgeva Gümnaasiumis toimus sel nädalavahetusel Betti Alverile pühendatud luulefestival "Tuulelapsed", kus osalesid põhikooli näitetrupid. Tänavu oli teemaks vene lasteluule. Viimsi Kooli põhikooli näitering "Eksperiment" (juhendaja Külli Täht) saavutas Kuldse laureaadi tiitli ja näitering K.O.K.K  (juhendaja Eva Kalbus) Pronksise laureaadi tiitli. Palju õnne kõikidele osalejatele ning juhendajatele!

Põhikooli näitetruppi "Eksperiment" kuuluvad:

Greta Liisa Grünberg, Helena Nappus, Oliver Keller, Kristian Raus, Kristin Västra, Hanna-Stina Lepik, Britha-Ly Rumma, Brigitta-Robin Raudne, Grete-Lisann Grünstam, Raul Gross, Nora Laukse ja Kaisa Junninen.

Põhikooli näitetruppi K.O.K.K (Kunstiliselt on Kõik Korrektne) kuuluvad:

Anna Lotta Hagi, Eva Sorokolet, Maarja Toomsalu ja Triin Trempi.