Viimsi Kooli õpilased said eesti keele olümpiaadi piirkonnavoorus kolm esimest kohta!

Laupäeval, 23. jaanuaril toimus Loo Koolis eesti keele olümpiaadi piirkonnavoor, kus Viimsi Kooli õpilased saavutasid suurepärased tulemused: Raul Gross (7A) 1. koht,  Piia Masing (10B) 1. koht, Kadri Haagen (11A) 1. koht, Karl Erik Esko (11A) 2.-3. koht, Karin Kreekman (9B) 2.-3. koht. Palju õnne võitjatele ja suured tänud kõikidele olümpiaadil osalenutele ning juhendajatele Riita Järvele, Triinu Pappelile ja Ülle Pinnonenile! Veel osalesid olümpiaadil väga edukalt:

Andrea Aru (7A) 6. koht, Laura Pirso (8B) 4. koht, Marianne Ormus (9B) 7. koht, Tõnis Pool (12A) 10. koht ja Mariann Saarend (12A).