Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Viimsi Kooli õpilased on sportakrobaatikas Eesti tipud!

22.- 23. jaanuaril toimusid Tallinna Lahtised Meistrivõistlused Sportakrobaatikas, kus selgitati välja parimad individuaal-, paari- ja rühmakavade esitajad. Viimsi Kooli õpilane Saga Edith Alide Leipalu sai Tallinna Meistriks.  Kuna nii kõrgel tasemel sportakrobaatikaga tegeletakse Eestis vaid Tallinnas ja Viimsis võib julgelt öelda, et Saga on juba teist aastat järjest Eesti tipp sportakrobaatikas! Kätlin Neerot sai Noorte A kolmik arvestuses III koha, Annabel Tomingas MINI A tütarlastepaari kategoorias II koha, Anton Osvald Kuusk ja Martin Metsküla MINI A poistepaari kategoorias II koha, Marlen Puhm MINI B tütarlastepaaris I koha ning Pille Riin Raie MINI B tütarlastepaaris III koha. Väga tublid oli ka tütarlastepaarid, kes jäid jagama 4.–6. kohta: Liisa Kumar, Fanny Vain ja  Marily Lass.

Kokku võitis Akrobaatikakool kolm Tallinna Meistri tiitlit, kolm I kohta, seitse II kohta ja seitse III kohta.

Meistrivõistlustel osales viis spordikooli: Akrobaatikakool, VK Piruett ja Trefoil Tallinnast ning Visaginase (Leedu) ja Kaliningradi (Venemaa) spordikooli sportlased.

EEVL sportakrobaatika töörühma juhi ja peakohtuniku Heleri Tinno sõnul sooritati noorte kavades keerukaid tasakaalu- ja tempoelemente ning märgata võis selget arengut võrreldes eelmise hooajaga. Samuti leidis ta, et väliskülalistele pakuti tihedat konkurentsi kõikides võistluskategooriates. Leedu Sportakrobaatika Liidu juhi ning rahvusvahelise kohtuniku Ljudmila Vojevodina sõnul on mõned noorte paarid ja rühmad juba täna valmis osalema rahvusvahelistel tiitlivõistlustel.

Palju õnne kõikidele võitjatele ja nende treenerile!