Viimsi Kool alustab lugemisaastale suunatud projektiga Vahetunni lugemised

Alanud lugemisaastal korraldab Viimsi Kool palju erinevaid üritusi ja tegevusi, et lugemisele ja raamatutele rohkem tähelepanu pöörata. Teisipäeval, 2. veebruaril alustatakse vahetunni lugemistega. Suure maja algkooli lastel (1. ja 4. klassi õpilased) on võimalus igal teisipäeval kell 12.00–12.15 kuulata lugusid erinevatest lasteraamatutest.Väikeses majas (2.-3. klassi õpilastele) toimuvad vahetunni lugemised kolmapäeviti söögivahetundide ajal. Veebruar on kuulutatud karukuuks ning ettelugemisele tulevad sellised raamatud nagu M.Bond "Karupoeg Pädington", E.Raud "Karu maja", E.Milne "Karupoeg Puhh" ja H.Huovi "Urbo ja Turbo". Lugemisaasta projekti koordineerib Viimsi Koolis raamatukogu. Rikkalikke lugemiselamusi kõigile!