Viimsi Kooli esimese inglisekeelse kõnevõistluse võitsid Mariliis Luide ja Jaak Ennuste!

Neljapäeval, 28. jaanuaril toimus Viimsi Koolis esmakordselt inglisekeelne kõnevõistlus. Osalejaid oli kokku 23, kõnede üldteemaks "Speculation on our Future". Võitjateks kuulutati Mariliis Luide ja Jaak Ennuste (ühtlasi ka publiku lemmik), teise koha sai Karin Kirmjõe. Kertu Serikov sai parima inglise keele valdaja auhinna, Marleen Jõela kõige dramaatilisema esituse preemia, Tõnis Pool kõige akadeemilisema esituse auhinna ja Karmen Meier julgeima teema auhinna. Auhinnatseremoonia toimub neljapäeval, 4. veebruaril kell 14.00 ruumis C133.

Võitjad osalevad ESU (The English-Speaking Union of Estonia) korraldataval lõppvõistlusel Tallinnas. Tänud kõigile osavõtjatele ja juhendajatele Sirli Mändlale, Merike Kausile, Laura Kaarele ja Jody Mannile.